حسینی: ملاقات بسیار پراسترسی را پشت سر گذاشتیم، نباید به بازیکنان زیاد فشار وارد کنیم

به گزارش هیو بلاگ، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ملاقات با ماشین سازی با توجه به شرایط جدول بازی بسیار حساس و پراسترسی بود.

حسینی: ملاقات بسیار پراسترسی را پشت سر گذاشتیم، نباید به بازیکنان زیاد فشار وارد کنیم

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، سیدمجتبی حسینی در نشست خبری بعد از پیروزی 2 بر صفر تیمش برابر ماشین سازی تبریز در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال گفت: با توجه به شرایط جدول این ملاقات، بازی بسیار حساس و پراسترسی بود. فکر می کنم تقریباً یک سال بود ذوب آهن در زمین فولادشهر نبرده بود که این موضوع فشار مضاعفی به تیم وارد می کرد، اما از نظر روحی و روانی روی بچه ها کار نموده بودیم و توانستیم در همان ابتدای بازی یک گل خوب به ثمر برسانیم.

وی اضافه نمود: در ادامه توانستیم تیم جوان ماشین سازی را خیلی خوب کنترل کنیم. موقعیت هایی نیز به دست آوردیم که متأسفانه گل نشد. پس از سوپرگلی هم که فرشاد (محمدی مهر) زد فکر می کنم دیگر بازی تمام شد. در ادامه می توانستیم باز هم به گل برسیم اما خدا را شکر می کنم که توانستیم با یک برد خوب شرایط تیم را اندکی سر و سامان دهیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره اینکه تیمش در یک سوم میانی زمین خود مرتکب خطاهای بسیاری روی بازیکنان حریف می شد و فرصت استفاده از ضربات آزاد را به بازیکنان ماشین سازی می داد، گفت: همیشه به بازیکنان گفته ام در یک سوم میانی و یک سوم دفاعی خودمان به راحتی خطا ننمایند. در فوتبال امروز ضربات ایستگاهی بسیار معین نماینده است و بازیکنانم باید فکری به حال این موضوع نمایند چون اگر بخواهیم به این فرایند خطا در یک سوم دفاعی ادامه دهیم کارمان خیلی سخت می گردد.

حسینی درباره عدم تمرکز بازیکنان تیمش در هنگام ضربات آخر گفت: به هر حال تیم روزهای سختی را پشت سر گذاشته است و به نظر من نباید به بازیکنان زیاد فشار وارد کنیم. می توانیم با کار و صحبت بیشتر با بازیکنان مسائل تیم را به حداقل برسانیم.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: heevblog.ir شناسه مطلب: 7470

به "حسینی: ملاقات بسیار پراسترسی را پشت سر گذاشتیم، نباید به بازیکنان زیاد فشار وارد کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: ملاقات بسیار پراسترسی را پشت سر گذاشتیم، نباید به بازیکنان زیاد فشار وارد کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید